Szeroka oferta produktów

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór worków foliowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Dokładamy starań, aby przygotować produkty najwyższej jakości, niezawodne i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdują się worki próżniowe, worki do sous vide, worki do pasteryzacji i sterylizacji, które trafiają do branż: wędliniarskiej, kwaszonkowej, warzywnej, owocowej i rybnej.

Dystrybucja opakowań odbywa się na terenie całego kraju oraz do kilku krajów Unii Europejskiej. Cenimy sobie stałą współpracę oraz zapewniamy stałą dostępność towaru. Dbamy o to, aby wykonywane przez nas opakowania takie jak np. torebki doypack były solidne, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a wysoka jakość naszych opakowań wyróżniła nas na tle konkurencji.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą firmy oraz kontaktu z nami. Wspólnie znajdziemy idealne opakowanie, które zaspokoi Państwa potrzeby produkcyjne.

Szeroka gama

naszych produktów

Poniżej prezentujemy produkty z naszej oferty. Nie ograniczamy się do wymienionych opakowań.
Dostarczamy produkty zaspakajające potrzeby naszych Klientów.
Jeśli potrzebują Państwo pomocy, służymy radą i doświadczeniem.

dustra

Co wyróżnia nasze produkty?

Nasze opakowania wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Kooperujemy wyłącznie z dostawcami z krajów UE, którzy dostarczają nam materiały zgodnie z naszymi indywidualnymi specyfikacjami, dzięki czemu spełniają rygorystyczne normy dla opakowań przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
Na co dzień współpracujemy z małymi i dużymi producentami żywności. Dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klientów, realizując zamówienia w sposób profesjonalny, zgodny z oczekiwaniami. Na życzenie klienta każdy produkt możemy spersonalizować np. worki do sterylizacji według określonych paramentów technicznych tj. struktura, rozmiar, grubość oraz indywidualny projekt graficzny.
Szeroka gama produkowanych przez nas worków foliowych do vacuum, sous vide, pasteryzacji i sterylizacji przed wprowadzeniem na rynek poddawana jest szczegółowej kontroli jakości, aby w pełni spełniały indywidualne oczekiwania naszych klientów.