Kontakt

  FOL-PACK Producent
  Opakowań Sp. z o.o.

  ul. Wjazdowa 47
  26-200 Końskie
  NIP: 658-198-32-71

  Biuro obsługi klienta / Zamówienia

  Sprzedaż/Marketing

  Handlowy

  Kontrola jakości

  Księgowość

  Opakowania foliowe bezpośrednio od producenta​

  Jako producent opakowań foliowych najwyższej jakości zachęcamy wszystkich Klientów zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu za pośrednictwem formularza. Zamówienia można składać również drogą e-mailową lub telefonicznie. Nasi konsultanci odpowiedzą na pytania związane z ofertą, podpowiedzą które worki do pasteryzacji najlepiej sprawdzą się w biznesie, jaki prowadzisz. Można liczyć na fachową pomoc przy składaniu zamówienia dostosowanego do potrzeb.

  Decydując się na współpracę z nami, masz szansę pozyskiwać niezbędne opakowania od wiarygodnego kontrahenta mającego stabilną pozycję na rynku. Zamówienia realizujemy terminowo, dbamy o jakość produktów. Kompleksowo obsługujemy składane zamówienia i gwarantujemy indywidualne podejście. Każdy nasz Klient może liczyć na wsparcie na każdym etapie współpracy.

  Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Dostępne są m.in. torebki doypack, worki do sterylizacji czy worki próżniowe. Proponujemy także rozwiązania umożliwiające modne gotowanie sous vide. Nasze autorskie rozwiązania doceniane są przez Klientów, którzy chętnie powracają, aby składać nowe zamówienia na jeszcze większe partie worków foliowych. Oferujemy produkty szczelne, niezawodne i trwałe.

  Branża produkcji opakowań foliowych jest niezwykle wymagająca, wytwarzanie wymaga wiedzy i doświadczenia. My to wszystko posiadamy i jako producent worków foliowych od lat trzymamy wysoki poziom gwarantujący uzyskanie zadowolenia Klientów. Zgłoś się do nas, a otrzymasz zamówienie o odpowiedniej jakości, w umówionym terminie.